PRZEGRANY REMIS...

Co można napisać o takim meczu ??? Im krócej tym chyba lepiej. Na inaugurację sezonu "przegraliśmy" z Gwiazdą 2000 Bydgoszcz 0:0. Tak ...to nie jest pomyłka i remis ten trzeba traktować w kategorii porażek. Z powodu nie dopełnienia formalności związanych z kartami badań (ich brakiem) sędzia meczu nie dopuścił wszystkich zawodników rywala do gry i przez pełne 80 minut i 30-stopniowym upale graliśmy z przewagą dwóch graczy na placu gry, przeprowadzając do tego cztery zmiany w drugiej połowie, a więc ze świeżymi siłami na boisku. To niewiarygodne, ale ani razu nie skierowaliśmy piłki do siatki. Było kilka okazji, a powinno być ich co najmniej kilkanaście w każdej z połów, ale wszystkie zmarnowaliśmy w sobie tylko znany sposób. Czego zabrakło ??? Wszystkiego co potrzebne do wygrania takiego meczu, więc mamy o czym myśleć i nad czym pracować, bo za tydzień wyjazd do Koronowa i faworyta ligi Victorii, gdzie o punkty będzie jeszcze trudniej. Gratulacje dla Gwiazdy za heroizm i powodzenia w kolejnych meczach.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KP GOLDEN GOAL 2000 - GWIAZDA 2000 BYDGOSZCZ 0:0

Rozpoczęliśmy w składzie: KOSTKOWSKI, PAŚK, DWORZECKI, GRATH, DZIADOŃ, ŻURYŃ, SKRZĄTEK, BAJ, KRZYWOSĄDZKI, MACHNIK, SZARAFIN