II KOLEJKA: SZUBINIANKA SZUBIN - KP GG I

W drugiej serii gier udajemy się do Szubina, gdzie w niedzielę o godzinie 13.00 zmierzymy się z miejscową Szubinianką. Jak do tej pory z rywalem tym mierzyliśmy się w lidze czterokrotnie i w każdym z meczów było co najmniej ciekawie ...wyniki 6:6 i 2:2 (sezon 2013/14), oraz 1:0 i 1:2 w minionych rozgrywkach. Najbardziej zapadły nam w pamięci dwa z tych pojedynków. Remis 6:6, w którym to meczu prowadziliśmy już 6:1, oraz zwycięstwo jesienią 2015, kiedy to jedynego gola zdobył "Żurek" w doliczonym czasie gry. Jak będzie teraz ? Jedziemy walczyć o zwycięstwo. Na pewno nie wystąpi w tych zawodach Bartek Dworzecki, który swoją absencję z powodu wyjazdu zapowiadał już kilka tygodni temu. Rywala oglądaliśmy w minioną niedzielę, kiedy to tuż po naszej potyczce z Gwiazdą, Polonia mierzyła się właśnie z Szubinianką... coś tam wiemy :). Do boju Panowie...!!!

Prawie równolegle, bowiem o godzinie 13.30 swój mecz w Tucholi rozgrywać będzie nasz drugi team KP GG II ...powodzenia !