"...NAM STRZELAĆ NIE KAZANO" ???

WISŁA NOWE - KP GOLDEN GOAL

1 : 0 (1 : 0)

ROZPOCZĘLIŚMY W SKŁADZIE: Skowron, Paśk, Dworzecki, Baj, Langner, Dziadoń, Milczarek, Stoppel, Krzywosądzki, Laskowski, Dadok

TEAM 2016

ZMIANY:

Dadok ---> Żuryń (41 min.)

Stoppel ---> Dąbrowski (58 min.)

Laskowski ---> Klawiński (65 min.)

Milczarek ---> Trzoska (72 min.)

ŻÓŁTA KARTKA:

Baj

Niestety nie wykorzystaliśmy szansy i nie dołączyliśmy do czołowych ekip z 12 punktami (w przypadku zwycięstwa byłoby pięciu współliderów) i przegraliśmy po golu straconym już w 7 minucie zawodów z rzutu karnego. Mieliśmy ponad 75 minut, by odwrócić losy meczu, ale zabrakło ...po trochu wszystkiego, co w piłce pozwala myśleć przynajmniej o nie przegraniu meczu, a wymienianie mankamentów nie ma większego sensu. To najkrótszy opis wydarzeń boiskowych i na tym zakończymy relację.

Przed nami trzy trudne pojedynki, więc wiele do zdobycia lub ...stracenia. Pobudka Panowie piłkarze ...to jeszcze nie czas na sen zimowy !!!

(kolaż ze zdjęć: źródło Wisła Nowe)